Ламинат Krono Original Atlantic 8

Найдено: 1 - 14 из 14 товаров

               Atlantic 8

MO.RE! може більше.

Увібрати більше. Винести більше. Витримати більше.
MO.RE! від компанії KRONOSPAN – це вологостійке ламіноване покриття для підлоги, яке робить ламінат ще більш практичним для повсякденного життя. MO.RE! робить підлогу, що ламінує, ще більш вологостійкою. І це чудова новина! Адже дрібні побутові негаразди можуть статися з кожним.

Atlantic 8

MO.RE! може протистояти всьому, що підносить життя:

  • Набагато вологостійкіший, ніж традиційний ламінат
  • Його антибактеріальна поверхня перешкоджає розмноженню бактерій на підлозі, захищаючи вашу сім'ю.
  • Світлостійкий: навіть у дні, коли сонце світить годинником, ваше покриття не вицвітає (відповідає рейтингу 6, який є найвищим рівнем за шкалою Blue Wool Scale)
  • Відмінно підходить для укладання в приватних ванних кімнатах (зверніться до інструкції з встановлення)
  • Доступні класи експлуатації: 32 та 33 відповідно до DIN EN 13329

MO.RE! заснований на спеціально розробленій формулі підкладки.

Нова сполучна речовина робить покриття для підлоги більш міцним і зменшує набухання, підвищуючи стійкість до проникнення вологи.

MO.RE! для навколишнього середовища

MO.RE! пропонує більше. У тому числі для навколишнього середовища: він виготовлений із використанням деревини виключно із стійких лісових господарств. Також у підлогових покриттях за технологією MO.RE! компанія KRONOSPAN не використовує ПВХ, демонструючи свою прихильність до дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Підкладка MO.RE! CO2-нейтральна: при переробці дерева для виготовлення цього виробу виділяється менше CO2, ніж дерево нагромадило за своє життя.