Ламинат Moderna

Найдено: 1 - 20 из 20 товаров

Ламінат Модерна

Moderna GmbH & Co. KG є дочірньою компанією MeisterWerke Schulte GmbH, розташованої в Рютен-Майсте на півночі Зауерланду. Moderna продає високоякісні підлоги, панелі та аксесуари клієнтам по всій Німеччині та за її межами.

ПРОСТО ВСТАНОВИТИ

Завдяки запатентованій системі замка ламінат Moderna , легко та швидко і безпечно встановити самостійно. Настил розрахований на плаваючу установку, тому немає необхідності приклеювати його до основи підлоги. Незважаючи на це, він гарантовано витримає будь-який вид стресу на багато років вперед!

ЗРОБЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

ламінат moderna ексклюзивно виготовлений у Німеччині з високоякісних матеріалів. Це гарантує незмінно високу якість, зміцнюючи наше місцеве розташування.

ЕКОЛОГІЧНІ ТА СУМІСНІ ЗІ ЗДОРОВИМ ЖИТТЯМ

Навряд чи будь-яке підлогове покриття є настільки екологічним і сумісним із здоровим життям, як цей
ламінат. Це підлогове покриття на 95% складається з натуральних матеріалів – особливо деревина! Тому всі ламінатні підлоги Moderna мають екологічний знак «Блакитний ангел». Ще один плюс для гігієни та здоров'я: поверхні також натуральні та мають антибактеріальний захист!

ВОДОСТІЙКИЙ ПРОТЯГОМ 4 ГОД*

Спеціальне просочення країв і водонепроникна система замків створюють  водостійку підлогу та забезпечує до чотирьох годин захисту від стояння води. Ламінат можна укладати у вологих приміщеннях, наприклад у ванній кімнаті.
Це не включає відкриті зони та вологі приміщення, напр. сауни, душові кабіни та кімнати зі зливом у підлозі.

АНТИСТАТИЧНИЙ

Спеціальна обробка поверхні запобігає статичному заряду підлоги!

ЛЕГКИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ ТА ДОВГОВІЧНИЙ

За нашою ламінованою підлогою надзвичайно легко доглядати – у більшості випадків звичайний пилосос 
достатньо для очищення ; при необхідності його також можна протерти вологою ганчіркою.