Килимові доріжки. Чому купувати у Кошику вигідно

Ми маємо дуже низькі ціни! Це обумовлюється тим, що ми є прямими постачальниками виробників фабрик з України, Туреччини та Бельгії. Необхідність стимулювання інтернет продажу, а також відсутність додаткових витрат на утримання виставкових павільйонів тощо. робить покупку в інтернет-магазині KORZINKA дуже приємною!

В нас дуже великий вибір! Асортимент інтернет-магазину KORZINKA постійно зростає та оновлюється. У нас представлені килимові доріжки економ-класу, так і елітні вироби. Різні за складом та виконання. "Розбіглися очі?" — Дзвоніть! Ми ласкаво надамо консультацію.

Індивідуальний розкрій! Дорогі друзі, ви обираєте не тільки ширину килимової доріжки, але й можете вказати довжину! Причому ми відрізаємо доріжку кратно одному сантиметру. Якщо Вам необхідно зрізати кут або "заовалити" краї - телефонуйте! Ми дуже уважно поставимося до Ваших побажань.

У нашому магазині продається лише сертифікована продукція! Яка відповідає всім державним стандартам України та має відповідні документи. Які люб'язно будуть надані Вам за необхідності.

Комментарии

Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг
Код
captcha
Введите символы с картинки.