Плинтус Salag Lima

Найдено: 1 - 21 из 21 товар

Плінтус LIMA

Ліма - проста за своєю формою і в той же час є справжнім інтер'єром. Це носій сучасного дизайну . Торкаючись Ліми, ми отримуємо враження спілкування з природою - її поверхня має дерев'яну структуру. дерево ефект. Він підходить для будь-якого декору та чудовий в обслуговуванні. Два гумові наконечники відмінно захищають підлогу і адаптуються до стіни. Унікальна, проста збірка та міцний монтаж дозволяють багаторазово встановлювати та знімати верхню частину смуги. Це чудове рішення для ремонту або обклеювання шпалер, нам не потрібно відкручувати всю конструкцію. Невід'ємною особливістю Lima є її практичне застосування, тобто маскування та поділ кабелів та дротів

Головні переваги плінтуса для підлоги Salag Lima

 • Відкриваєш, закриваєш та готово.
  Запатентована конструкція дозволяє монтувати та демонтувати плінтус без використання інструментів.
 • Більше місця для розміщення електропроводки.
  Існує можливість розміщення великої кількості дротів, у тому числі після монтажу. Розміщення додаткової проводки можливе без використання інструментів.
 • Фарбування стін та обклеювання шпалерами без демонтажу.
  Завдяки простому зняттю нижньої частини плінтуса немає необхідності повного демонтажу плінтуса під час фарбування стін або обклеювання стін шпалерами.
 • Блискавичний монтаж.
  Плінтус поставляється із готовими отворами, що значно скорочує час його монтажу.
 • Цілком непомітне з'єднання елементів плінтуса.
  Завдяки сучасній технології та високій якості виробництва плінтуса з'єднання елементів непомітно.
 • Спеціальна двошарова технологія.
  Плінтус, крім шару фарби, додатково покривається спеціальним лаком, завдяки чому його покриття стає однорідним, а це дає можливість підібрати колір плінтуса під колір ламінату, а також додатково захищає виріб від різного виду механічних пошкоджень і шкідливого впливу променів УФ.
 • Еластичність плінтуса = ідеальне прилягання.
  Завдяки еластичному матеріалу, плінтус ідеально прилягає навіть до нерівностей стін та підлог.